Ubezpieczenia komunikacyjne

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Posiadasz samochód lub inny pojazd? Posiadając dobrze przygotowane ubezpieczenie komunikacyjne będziesz czuł się spokojnie i bezpiecznie w razie nieplanowanych sytuacji. Dzięki temu sprawnie poradzisz sobie z wypadkiem czy usterką, nie ponosząc przy tym kosztów naprawy!

Ubezpieczenia komunikacyjne możemy podzielić na obowiązkowe i dobrowolne. Każdy kierowca przy zakupie i prowadzeniu samochodu musi posiadać obowiązkowe ubezpieczenie OC. 

Pozostałe ubezpieczenia mimo tego, że są nieobowiązkowe, potrafią w wielu sytuacjach pomóc kierowcy i zabezpieczyć go w razie nieprzewidzianych sytuacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ubezpieczeniach oraz jakie mogą Ci się przydać? Przeczytaj najważniejsze informacje o nich poniżej ⬇️

UBEZPIECZENIE OC

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest ubezpieczeniem obowiązkowym. Chroni ono osobę ubezpieczoną od pieniężnych konsekwencji szkód, jakie może wyrządzić innym osobom w związku z ruchem swojego pojazdu.

Dla przykładu inny kierowca nagle postanowił zatrzymać pojazd i nie byłeś w stanie na czas wyhamować, przez co wjechałeś w tył pojazdu pojazd drugiej osoby. 

W takim przypadku odszkodowanie dla drugiego kierowcy będzie pobrane z opłacanego przez Ciebie ubezpieczenia OC.

Ubezpieczenie należy obowiązkowo kupić najpóźniej w dniu rejestracji samochodu lub w dniu wygaśnięcia poprzedniej umowy OC.

UBEZPIECZENIE AC

Ubezpieczenie Authocasco w porównaniu z ubezpieczeniem AC jest dobrowolne. Chroni ono natomiast właściciela przed konsekwencjami finansowymi w ramach uszkodzeń spowodowanych z jego winy.

Najczęstszymi przypadkami, w których AC jest przydatne:

  • kolizja wyrządzona z winy właściciela
  • sytuacje losowe np. wiatr złamał dużą gałąź, która następnie spadła na maskę samochodu
  • kradzież

Zakres polisy można dostosować do własnych potrzeb oraz możliwości.

Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać najbardziej atrakcyjną ofertę!

skontaktuj się z nami

UBEZPIECZENIE ASSISTANCE

Ubezpieczenie Assitance jest kolejnym ubezpieczeniem dobrowolnym. 

Nikt nie lubi sytuacji, kiedy w aucie pojawia się awaria i zatrzymuje się na środku drogi. Właśnie na takie przypadku zainwestowanie w ubezpieczenie assistance jest najlepszym, co możesz zrobić. 

Dzięki asstiance dostaniesz:

  • niezbędną pomoc i opiekę, gdy pojawi się problem z Twoim samochodem
  • gwarancję spokojnej podróży w kraju i za granicą
  • holowanie bez limitu kilometrów na terenie Polski oraz do 1200 km poza granicami kraju

Ta oferta będzie dla Ciebie odpowiednia, jeżeli dużo podróżujesz samochodem i chcesz mieć gotowe rozwiązania w razie nieprzewidzianych sytuacji podczas trasy. 

UBEZPIECZENIE NNW

Ubezpieczenie NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków) to rodzaj ubezpieczenia, zapewniający ochronę w przypadku nieszczęśliwych wypadków, które mogą zdarzyć się w codziennym życiu. Może to być wypadek komunikacyjny, upadek z wysokości czy też wypadek podczas uprawiania sportu.

Dzięki takiemu ubezpieczeniu jesteś w stanie uzyskać odszkodowanie za ewentualne obrażenia ciała oraz co najważniejsze, zwrot kosztów leczenia. Dzięki temu ubezpieczeniu możesz być spokojny o swoje finanse w razie nieprzewidzianych sytuacji.

Dobrym pomysłem jest zaopatrzenie się w niedrogą polisę przy zakupie obowiązkowego ubezpieczenia AC. 

UBEZPIECZENIE SZYB

Ubezpieczenie szyb to polisa pokrywające wszystkie zdarzenia, w których musisz wymienić lub naprawić szyby w Twoim pojeździe. Polisa obejmuje zakresem ochronę szyby czołowej, tylnej i szyb bocznych.

Uszkodzenie szyby w pojeździe może być spowodowane różnymi czynnikami, takimi jak kamienie, które mogą trafić w szybę podczas jazdy, lub też wandalizm. Ubezpieczenie szyb zapewnia odszkodowanie za ewentualne koszty naprawy lub wymiany szyby.

Dodatkowo to ubezpieczenie umożliwia likwidację szkody bez potrącenia zniżek z polisy autocasco. 

Copyright ⓒ 2023 XLEX | Made with 🤍 by 
Confusion Studio
|
Polityka prywatności
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram