UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE

Wyobraź sobie taką sytuację.
Masz rodzinę, kochającą żonę lub męża oraz dzieci. Dzień jak każdy inny, jedziesz do pracy i nagle wydarza się tragiczny wypadek. Nie wychodzisz z niego cało.

Okazuje się, że po śmierci Twoja druga połówka została z niczym poza niewielkimi oszczędnościami, które trzymaliście na koncie. Jest wykończona psychicznie ze względu na stan finansowy rodziny.

Nikt nie chciałby przeżyć takiej sytuacji i zostawić swoich bliskich bez żadnego wsparcia po swoim odejściu.

Inwestując niewielką kwotę w odpowiednie ubezpieczenie jesteś w stanie uniknąć takich sytuacji i ochronić swoją rodzinę.
Dobrze dobrane ubezpieczenie daje możliwość uzyskania wysokiego poziomu świadczeń przy bardzo niskiej składce. Czym jest w takim razie wysoki poziom świadczeń?

Jest to:

  • zabezpieczenie stabilności finansowej w razie nieszczęśliwego zdarzenia losowego
  • pakiet medyczny zapewniający pomoc specjalistów. Może to być wizyta u lekarza specjalisty, wizytę u pielęgniarki, opiekę domową czy wizytę położonej po porodzie
  • ubezpieczenia i benefity, będące do tej pory objęte tylko grupowymi ubezpieczeniami organizowanymi przez firmy np. wypłata w momencie narodzin dziecka lub śmierć rodziców
  • uregulowanie zobowiązań finansowych. Może to być spłata kredytu bankowego.
Ubezpieczenie zdrowotne to ubezpieczenie gwarantujące wypłaty w razie wypadku, choroby czy śmierci osób ubezpieczonych. 

Jeżeli zależy Ci na przyszłości bliskich oraz swojej dobrym pomysłem jest zainwestowanie w tego typu ubezpieczenie. 

Pomożemy stworzyć najlepszą polisę pod to, czego oczekujesz. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami klikając przycisk poniżej albo dzwoniąc na numer telefonu 500 262 940.
Copyright ⓒ 2023 XLEX | Made with 🤍 by 
Confusion Studio
|
Polityka prywatności
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram